כמה סוגים שניתן לבצע לשדרוג רכב יוקרה

תוכן עניינים

כשחושבים על רכב יוקרה, אי אפשר להתעלם מהמשמעות הנוצצת שעומדת מאחורי המושג "יוקרה".

חברת אלף אקספרס, יודעת שכשמסתכלים על הדגמים השונים של רכבים כאלה, מלבד המראה החדשני מעורר ההשתהות של מבנה הרכב עצמו, קל מאוד להתרשם מהתוספים והגאדג'טים שבעלי הרכב בוחרים להוסיף להם כתפאורה.

עולמות שונים בין פשטות ליוקרה

ברדיו בבילון, אנו יודעים שעולם טיפוח וטיפול רכבי היוקרה שונה כמעט לחלוטין מכל מה שמכירים אצל מכוניות רגילות. בעלים של דגם פשוט בדרך כלל יהיה יותר ממוקד בתפעול הבסיסי והסטנדרטי של הרכב, כמו תפקוד ביצועי המנוע ופחות מתעניין בדברים כמו מראה חיצוני, שדרוגים ותוספות שונות. לעומת זאת, מי שמחזיק רכב שעלה מכספו מאות אלפי שקלים ואף יותר, מטבע הדברים יעריך את מה שיש לו ביד וימשיך להוציא עליו כסף כדי להפגין את היוקרה, הנראות והסטייל או חלקי החילוף לרכב היוקרה שלו.

סוגים של שדרוג הרכב מכמה היבטים

באופן גורף, ניתן לחלק את תחום השדרוגים והתוספות ל3 היבטים שונים– שדרוג מבחינת הנוחות, שדרוג מבחינת הנראות, ושדרוג מבחינת הביצועים.

  • שדרוג נוחות  – כשחושבים על נוחות ברכב יוקרה, כמו BMW בדרך כלל חושבים על מושבים מרופדים. ניתן לשדרג את מושבי הנהג והנוסעים בכיסויי עור אמיתי, כיסויי קטיפה נעימים למגע ועוד סוגי בדים אחרים או את חלקי החילוף לרכב היוקרה BMW. חוץ מהמושבים הנוחות באה לידי ביטוי גם באיכות ההגה, שיכול לבוא בצורות שונות ומצופה בחומרים איכותיים שאינם נקלפים בחום השמש כמו הגה של מכונית רגילה.
  • שדרוג הנראות – בין שדרוגי הנראות החיצונית שאפשר להעלות על הדעת ניתן לשקול שדרוג ציפוי הפח החיצוני וצבע של שלדת הרכב, בעזרת ריקועים מבריקים ומרהיבים. מבחינת פנים הרכב ובהתאם לדגם המדובר, ניתן להוסיף תאורת לד בוהקת על גבי הדלתות ובצדדים, המשווים לרכב אווירה של סוויטה בבית מלון יוקרתי.
  • שדרוג הבצועים – מלבד הנראות, רכב יוקרה מאופיינים בביצועים טכניים גבוהים. מנוע של רכב יוקרה יכול מהר מאוד להגיע לטורים גבוהים במיוחד מרגע הלחיצה על ידית הגז, ובדגמים מסוימים אף ניתן להאיץ את מהירות הרכב מאפס אל מעל מאה קמ"ש תוך שניות בודדות. לכן, בשוק קיימים תוספי מנוע ושמנים הייחודיים אך ורק לרכבי יוקרה. כמו כן גם לאביזרים בסיסיים נלווים כמו פנסים קדמיים, פנסים אחוריים, שלדות גלגל, צמיגים ועוד.

שדרוג חווית היוקרה מבלי לפגוע במה שקיים

כיום קיימים בשוק לא מעט חברות ומוסכים המציעים למכירה תוספים נלווים לרכב. אך כאשר מדובר על אביזרים כאלה שישתלבו בתוך רכב היוקרה הפרטי שלכם, שהוצאתם עליו ממיטב הונכם, לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר. יש לעמוד על איכות החברה, אמינותה, טיב האביזרים שהיא מציעה ועמידותם לאורך זמן. בטרם תבחרו לרכוש אביזר שישדרג לכם את חווית השימוש של רכב היוקרה שלכם, רצוי מאוד שתבדקו במי מדובר ומה חברה זו מציעה. תוספים ואביזרי עזר נלווים נועדים לשדרג את חווית השימוש ברכב היוקרה ולא לגרוע ממנה.

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שוק ההון